شیوه نامه ارسال پست در شمیم

1. حلقه‌ای علمی برای گفتگو و تعامل بین دانشجو معلمان و اساتید در به مباحث مرتبط با آموزش، یادگیری، تعلیم و تربیت، تجربیات آموزشی و پرورشی

2. با توجه به اهداف و قابلیت های شبکه اجتماعی شمیم "افزایش اثربخشی یادگیری تعاملی در شبکه مجازی " این شبکه به منظور کمک به آموزش و ترویج اطلاعات مرتبط با آموزش و پرورش میان  مخاطبان و ایجاد محیطی برای همکاری‌های داوطلبانه و هم‌افزا  راه اندازی شده است.

چگونگی ارسال پست

 اعضا می توانند مطالب درسی، پژوهشی، تمرینی، محتواهای الکترونیکی اموزشی، تجربیات مربوط به آموزش، کارورزی، اخبار مرتبط با اموزش، یادگیری، تکنولوزی آموزشی، فناوری، طرح درس،  راجع  و مباحث مرتبط در درجه اول و اخبار فناوری اطلاعات در درجه دوم را به اشتراک بگذارند.

مقررات گروه:

1. ارسال هر گونه مطلب که توسط خود شخص تهیه شده است (شامل نظر، ترجمه، شرح، نقد، ‌گفتگو، پرسش و پاسخ) مرتبط با موارد ذکر شده در بالا برای تمامی اعضا آزاد است.

2. با توجه به هدف و کارکرد این شبکه که شبکه ای علمی است  ارسال مطالب فرهنگی و مناسبتی مرتبط با مناسبت های مذهبی و ملی فقط به صورت محدود، غیر مکرر و غیر اشباع قابل قبول است. ( لطفا بعد از سه پست در یک موضوع مناسبتی، از ادامه ارسال پست در آن موضوع خودداری شود در غیر این صورت مدیر سایت مجبور به حذف آن خواهد بود)

3. ارسال هر گونه مطالب غیر مرتبط با موضوع گروه ممنوع است. (دلنوشته، شوخی، جوک، دعوت به بازی هایی از قبیل جرات،...، نظرسنجی هایی در مورد مسایل خصوصی افراد...)

4. ـ لازم است از ارسال مطالب کوتاه و پیاپی در ارسال‌‌های متعدد، طولانی شدن بحث و گفتگوهای دو نفره، اصرار بر نظرات و تکرار مطالب قبلی، توهین به دیگران و نقد افراد به‌جای نقد سخنان آنان پرهیز شود.

5. در صورت مشاهده مغایرت با موارد ذکر شده، پست توسط ادمین حذف خواهد شد.

از کاربران فعال، مطابق با این شیوه نامه در جهت ارتقاء علمی دانشگاه فرهنگیان بصورت ویژه تقدیر خواهد شد

دستورالعمل اجرایی شبکه اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در سال 1398 

در راستای انجام اقدام اساسی "افزایش اثربخشی یادگیری در محیطهای مجازی تعاملی" در برنامه عملیاتی مصوبِ مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان در سال 1398، دستورالعمل اجرایی شبکه اجتماعی مجازی یادگیری معلمان (شمیم ) در تاریخ  5 خردادماه 1398 از جانب رئیس دانشگاه فرهنگیان جناب آقای دکتر خنیفر به تمامی مراکز و پردیسهای مدیریت استانی در سراسر کشور ابلاغ گردید.

 به موجب رعایت مفاد دستورالعمل و الزام بر اجرایی شدن آن در تمامی استانها، جلسات مجازی در تمامی استانها بر بستر ویدئو کنفرانس و با حضور همه ذینفعان دانشگاه طبق جدول دستور جلسات در دستورالعمل فوق برگزار می گردد.

مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان 2023